Víceúčelové hřiště Jizerská

Blíže nespecifikovaný obrázek

Hřiště je určeno k provozování míčových her na umělém trávníku: malá kopaná, házená, tenis, paralelní hra na dvou basketbalových nebo volejbalových hřištích. Na gumové dlažbě jsou umístěny dva hrací prvky pro menší děti a horolezecká stěna s kruhovou pískovou dopadovou plochou. 

Hřiště a provozní objekt jsou určeny pro veřejnost a mohou být na základě dohody v určitých hodinách vyčleněny pro školské, sportovní a společenské zařízení a organizace.

Hřiště je otevřeno pro veřejnost v průběhu školního roku ve všední dny od 16:00 do 21 hodin, o víkendech a během letních prázdnin celotýdenně od 9 do 21 hodin. Provozní doba pro veřejnost může být upravena z důvodů předem domluvených akcí školských, sportovních a společenských zařízení a organizací.

Částka za pronájem:

  • samostatné vyhrazení hřiště, stolů nebo herních prvků 150,- Kč / hod.
  • vyhrazení celého areálu 300,- Kč / hod.

Sportovní vybavení půjčuje správce na základě předložení identifikačního průkazu a složení kauce do výše 2000,- Kč v závislosti na hodnotě vypůjčeného vybavení (sítě, sloupky, míče apod.). Cena za zapůjčení je stanovena na 30,- Kč za každou započatou hodinu výpůjčky za jeden kus vybavení (sítě, míče, pálky apod.). Míčky na stolní tenis se nepůjčují, správce je může zájemcům odprodat.

telefon: 602 648 231

provozní řád * rezervační formulář

Víceúčelové hřiště spravuje Odbor bytového hospodářství a správy budov.