Dopravní omezení na území městské části Čakovice

Prosím pozor!
Další postup dopravních staveb na území naší městské části bude následující:
1) Ode dne 13.6. dojde na stavbě křižovatky Schoellerova - Za Tratí k uzavření ramene k teplárně a otevření ramene na Třeboradice. Do 30.6. tak bude doprava od Hovorčovic vedena směrem na Třeboradice. Poté bude křižovatka již dokončena a zprovozněna.
2) ZÁROVEŇ dojde od 13.6. k uzavření ulice Za Cukrovarem pro veškerou dopravu v místě zúžení u Baumitu. Pro další etapu opravy Schoellerovy ulice je třeba připravit rozšíření ulice v tomto místě a tedy také snést vrchní vedení teplovodu. Bude zde také vybudováno další prodloužení chodníku. Ze sídliště Čakovice tak bude dočasně možný výjezd pouze přes ulici Marie Podvalové do Schoellerovy. Tato stavba by měla být dokončena nejpozději do 10.7.
Za veškeré komplikace se omlouváme.
Přínosy po omezení:
1) Nová křižovatka Schoellerova x Za Tratí
2) Prodloužení chodníku u Baumitu
3) Širší vozovka u Baumitu (s opatrností se vyhnou dva osobní automobily, šíře 4,5 metru)4) Změna hlavní silnice ve směru od sídliště.

ZATÍM NEPOTVRZENO:

S největší pravděpodobností následovat úplná uzavírka části Kostelecké a Cukrovarské na 9 dní v prvním červencovém týdnu (2.7.-10.7.) z důvodu její opravy a to v úseku od železničního přejezdu po kruhový objezd u Globusu. Tato uzavírka však ještě není potvrzena. Bude upřesněno.
Aktualizováno: 13.06.2022 – UMC_ UMC