www.cakovice.cz ČAKOVICKÝ PŘEDŠKOLÁČEK ČAKOVICE V POHYBU
{DNES JE:SOBOTA 21.07.2018 SVÁTEK MÁ:VÍTĚZSLAV}
VOLNÝ ČAS / Volnočasová sdružení a organizace / Zájmové centrum Livingston

Zájmové centrum Livingston


Zájmové centrum Livingston - Přijďte zažít volný čas jinak

Zájmové centrum Livingston bylo založeno v létě 2014 v prostorách Dyjské 4 a Oderské 5 v Praze 9 Čakovicích. Cílem a záměrem centra je nabídnout dětem od batolecího věku, předškolákům, školákům a dospělým prostor pro setkávání dětí i dospělých a vytvořit přátelské místo, které budou rádi navštěvovat. Centrum nabízí pestrou nabídku vzdělávacích a volnočasových aktivit. Nabídka kroužků pro děti čerpá mj. ze zkušeností Montessori pedagogiky a respektující výchovy. Aktivity určené dospělým mají za cíl poskytnout zájemcům pestrou paletu možností trávení volného času aktivně nebo se vzdělávat.

V rámci kroužků pro děti nabídne ZC Livingston rozličné formy výuky anglického jazyka (English Day, Play Group), kurzy češtiny pro cizince pro děti i dospělé, Montessori pracovny, kurzy Play Wisely, kreativní kroužky zaměřené na výtvarnou, literární, hudební výchovu. Navíc si všechny věkové skupiny vyberou z pestré nabídky aktivit ve skupině kurzů Living Gym (taneční kurzy pro děti i dospělé, jóga pro děti i dospělé, kurzy zaměřené na všeobecný pohybový rozvoj dětí vedený vyškolenou fyzioterapeutkou, cvičení pro maminky s dětmi a další). Rodiče miminek, kteří touží po domluvě se svým nemluvnětem, se mohou zúčastnit kurzu znakování pro miminka. V dopoledních hodinách je v prostorách ZC Livingston otevřena školka. Hlídání dětí je zjištěno i během vybraných kurzů pro dospělé. Děti budou v péči našich vyškolených pedagogických pracovníků a bude jim k dispozici dětská herna vybavená Montessori pomůckami a zahrada.

Snahou našeho týmu je přátelskou formou respektovat individualitu každého dítěte a rozvíjet jeho schopnosti, podporovat samostatnost a zvyšovat jeho zkušenosti důležité pro běžný život. Centrum rovněž nabídne každé všední dopoledne pravidelnou docházku do miniškolky.  

Na tyto aktivity od školního roku 2015/2016 naváže svou činností Základní škola Livingston. A právě pro předškoláky bude v ZC Livingston vyhrazen prostor, kde se budou moci setkat s budoucími spolužáky, učiteli i přístupem k výuce, který bude na ZŠ Livingston praktikován.

Více informací o Zájmovém centru Livingston se dozvíte na našich webových stránkách www.zclivingston.cz, facebooku www.facebook.com/zajmovecentrumlivingston, nebo na emailu info@zclivingston.cz

 

POZVÁNKY

Dětská jóga s angličtinou

Příměstské letní tábor na rok 2016

ZŠ Livingston pořádá narozeninové oslavy

Novinky v Zájmovém centru Livingston!Novinkou je kurz gymnastiky pro děti.
1_holčičky.jpg

Jemná jóga a powerjóga v Čakovicích

Jemná jóga, powerjóga.jpg


 

23.05.2016 - Kateřina Marhoulová ; Přečteno: 5362 x