www.cakovice.cz ČAKOVICKÝ PŘEDŠKOLÁČEK ČAKOVICE V POHYBU PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET
{DNES JE:UTERÝ 07.07.2020 SVÁTEK MÁ:BOHUSLAVA}
VOLNÝ ČAS / Sportovní organizace / Fotbalový klub TJ Avia Čakovice

Fotbalový klub TJ Avia Čakovice


V červnu roku 1912 byl v Čakovicích založen fotbalový klub, který v průběhu své historie prošel různými etapami. Celá historie je detailně popsána na webových stránkách fotbalového klubu TJ Avia Čakovice. http://aviacakovice.cz/historie-2/

Mládežnický fotbal v Čakovicích je od roku 2010 na vzestupu. V současné době má pět mládežnických skupin s odpovídajícím realizační týmem (profesionálně vyškolení trenéři, sekretáři mládeže).

všichni.jpg

Hlavním cílem klubu je vytvářet pozitivní vztah dětí ke sportu a zdravým aktivitám. Pěstujeme v dětech obratnost a vytrvalost, vše přiměřeně jejich věku, dle profesionálního doporučení Fotbalové asociace ČR. V klubu pěstujeme přátelskou atmosféru, snažíme se udržovat fotbalovou kvalitu a zároveň zvyšovat rok od roku kladené cíle na hráče. Každý rok také pořádáme letní a zimní fotbalové soustředění.

Díky grantu od Magistrátu hl. města Prahy a nadšení trenérů i rodičů stále upravujeme klubové zázemí, které bylo řadu let v zanedbaném stavu. Část grantu byla investována do vybavení hráčů a tréninkových pomůcek, část ale také na trenérské vzdělání všech osob, které u nás s dětmi pracují. Dotaci jsme obdrželi i od Městské části Čakovice, která přispěla na výměnu oken. Část dotace MČ Čakovic bude využita i pro letní přípravu mládežnických mužstev.

Stále nabíráme nové hráče, kteří si mohou přijít trénink nezávazně vyzkoušet.

Presentation3a.jpg 

Kontakty TJ Avia Čakovice     
Šéf trenér mládeže: David Vojtěchovský Tel.: +420 605 000 101 mc4@seznam.cz 
Šéf trenér žáků: Michal Babka Tel.: +420 732 563 791 babka.michal@email.cz 
Sekretářka mládeže: Kateřina Hladík Tel.: +420 605 964 904 katerinahladik@seznam.cz 


 

 

http://aviacakovice.cz/

30.10.2014 - Kateřina Marszálková ; Přečteno: 11489 x