www.cakovice.cz ČAKOVICKÝ PŘEDŠKOLÁČEK ČAKOVICE V POHYBU PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET
{DNES JE:UTERÝ 07.07.2020 SVÁTEK MÁ:BOHUSLAVA}
VOLNÝ ČAS / Sportovní organizace / Florbalový oddíl Black Angels

BLACK ANGELS - FLOORBALL TEAM


logo_BA_new_jpg.jpg

Florbalový klub BLACK ANGELS byl založen v dubnu roku 2006 jako občanské sdružení se stejným názvem.

První herní sezóna 2006/2007 byla odehrána se sedmi družstvy s přibližně 70ti hráči pod vedením tří trenérů-nadšenců. Od té doby si organizovanou a koncepční prací budujeme pevnou pozici na florbalové mapě Prahy i celé České republiky. V sezóně 2013/2014 se o cca 300 hráček a hráčů stará přes 20, většinou licencovaných, trenérů. BLACK ANGELS se tak dnes řadí mezi největší kluby v České republice.

Mužský A tým je v sezóně 2013/2014 suverénem své divize 2. ligy a sezona bude pro BLACK ANGELS vrcholit bojem o postup do 1. ligy (2. liga je 3. nejvyšší soutěží v zemi; v pořadí Extraliga, 1. liga, 2. liga). Juniorský tým je ztělesněním nadšení a talentu mládí, ambice tohoto týmu jsou postoupit do nejvyšší soutěžě juniorů a tento plán se zatím daří plnit. Mládežnické týmy opakovaně drží nejvyšší příčky ligových soutěží. Elévové, mladší žáci, starší žáci a dorostenci hrají nejvyšší soutěže svých kategorií. Ženská složka klubu zatím čítá tři družstva, elévky, mladší a starší žákyně. Ovšem růst zájmu o florbal v BLACK ANGLES mezi holčičkami je letos poprvé větší než u chlapců.

BLACK ANGELS jsou pravidelnými účastníky mezinárodních turnajů Prague Games (Praha, CZ), GothiaCup (Gothenburg, SWE), Amsterdamned (Amsterdam, NED), Dresden Floorball Congress (Drážďany, GER) a dalších. Pravidelně přivážíme medaile z kvalitně obsazených domácích turnajů Nisa Open (Liberec) a Hummel Open Game (Brno). V sezóně 2013/2014 vysíláme také dva mládežnické týmy do švédského Falunu na AxaFloorballCup.

Tréninky a domácí zápasy pořádáme převážně ve sportovní hale v Čakovicích a nově také ve Sport Centru Praha v Letňanech. Klub organizuje také kroužky na základních školách v severní části Prahy. Především pro ně pořádají BLACK ANGELS neligovou soutěž "KFL - Kids Floorball League". Nedílnou součástí aktivit klubu jsou letní florbalová soustředění a příměstský kemp.

Klub BLACK ANGELS poskytuje kromě špičkového tréninkového zázemí i kvalifikované trenéry u všech kategorií. Naši trenéři vlastní trenérské licence opravňující vedení nejvyšších mládežnických soutěží. Systém kroužků a rezervních týmů však nabízí sportovní vyžití nejen vrcholovým sportovcům, ale myslí i na začátečníky a rekreační hobby hráče a to ve všech věkových kategoriích.

BLACK ANGELS jsou žijící komunitou. Klub pořádá společenské akce pro svoje fanoušky, rodiče hráčů i hráče samotné. Přátelské turnaje v doplňkových sportech jsou ideální příležitostí k populárním kláním „hráči vs. rodiče“. Mimoherní aktivity zahrnují dále akce typu týmové navštěvy paintballu, motokárové dráhy, kina nebo vrcholné sportovní akce.

Informace získáte na webových stránkách www.blackangels.cz, nebo přímo u managera klubu Vojtěcha Pavlíka 776 77 55 33, info@blackangels.cz.

24.02.2014 - Kateřina Marszálková ; Přečteno: 21205 x