www.cakovice.cz ČAKOVICKÝ PŘEDŠKOLÁČEK ČAKOVICE V POHYBU
{DNES JE:PÁTEK 20.07.2018 SVÁTEK MÁ:ILJA}
VOLNÝ ČAS / Sportovní organizace / Florbalový klub Athletics Praha

ATHLETICS PRAHA


logo.jpg

Athletics Praha
je florbalovým klubem s tradicí, který se „baví florbalem“ již od roku 2000.
Za dobu svého působení se stal jedním z největších florbalových oddílů působících v severovýchodní části Prahy.


O
nás

Původně pouze mužský oddíl se v roce 2005 sloučením s mládežnickým oddílem FbC Ultima Praha začal věnovat i přípravě mládeže, která se postupně stala dominantním prvkem. V sezóně 2009/2010 překročil počet členů Athletics Praha stovku a nadále stoupá. V současnosti je přes 80% členů Athletics Praha mladších 18 let. Od roku 2008 se v Athletics Praha věnujeme i dívkám.

V současnosti máme v ligových soutěžích ČFBU obsazeny tyto kategorie: mladší žáci, starší žáci, dorostenky, dorostenci, junioři a muži (2 družstva), dále máme samostatné tréninkové jednotky elévů a žákyň. Pro sezónu 2010/2011 plánujeme nově přihlásit do soutěží ČFBU družstva juniorek a elévů a případně i přidat v některých kategoriích B – týmy.

Naší domácí halou je SH Čakovice u ZŠ Dr. Edvarda Beneše, kde je pořádána drtivá většina turnajů. Dále trénujeme při ZŠ Satalice, ZŠ Rychnovská, ZŠ Hloubětín, ZŠ Generála Janouška, ZŠ Bratří Venclíků a Hamrsport Braník.

Mimo ligovou sezónu pořádáme letní soustředění a tradičně válčíme na mezinárodních turnajích. V mládežnických kategoriích je to Prague games a Nisa open v Liberci. Mužský A-tým hraje Slovak open v Bratislavě a prestižní Czech open.

O naše hráče se starají silní partneři Isoline, Floorballplayer a Adidas.

Chyť svou šanci a hraj za Athletics

Doplňujeme a rozšiřujeme stavy našich týmů a hledáme zkušené hráče i talentované začátečníky na všechny posty do VŠECH věkových kategorií.

Požadujeme nadšení, plnohodnotný přístup a zejména ve starších kategoriích upřednostňujeme individuální kvalitu a zkušenosti. Pokud máš schopnosti a ambice, přijď se mrknout na trénink a staň se novou posilou!

Kontaktní osobou je předseda klubu Bohuslav Novák, tel.: 602 141 213, email: fbcathletics@seznam.cz. Více o trénincích a další informace na www.athletics.cz.

 

Athletics najdeš také na Facebooku
Jdeme s dobou a nezanedbáváme ani své fanoušky. Výsledky, reportáže, rozhovory, fotoalba a komentáře - to vše v aktuální podobě na www.facebook.com/athleticspraha.

The ball is in our hands.

Athletics Praha, o.s.
Marty Krásové 923/9, 196 00 Praha 9 - Čakovice
IČ: 266 24 656

www.athletics.cz
www.facebook.com/athleticspraha

Nový obrázek.jpg

 

30.01.2018 - Kateřina Marhoulová ; Přečteno: 9034 x