www.cakovice.cz ČAKOVICKÝ PŘEDŠKOLÁČEK ČAKOVICE V POHYBU PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET
{DNES JE:UTERÝ 14.07.2020 SVÁTEK MÁ:KAROLÍNA}
AKTUALITY / Dopravní informace

Čisté ulice


Během letošní zimy byly ulice Čakovic, Miškovic a Třeboradic ošetřeny rekordním množstvím posypového materiálu v objemu více než 170 tun. Ten se po náhlém oteplení ale jen tak nikam neztratí a je proto třeba jej co nejrychleji a co nejkvalitněji odklidit. Úklidový vůz Technické správy ÚMČ Čakovice ihned vyjel do ulic a masivní úklid probíhá 7 dní v týdnu. I tak ale na celkový objem našich komunikací nestačí a proto se přistoupilo ke spolupráci se smluvním partnerem, jehož vůz úklidovému kolosu městské části účinně pomáhá. Závazku, že Čakovice, Miškovice i Třeboradice budou po zimě uklizeny nejpozději do konce března, tak určitě dostojíme!

Zodpovědnost za čisté komunikace ale neleží pouze na technické správě, nýbrž i na samotných občanech, resp. majitelích vozů. Aby mohlo být vše kvalitně a včas uklizeno, je třeba, aby všichni respektovali zákazy zastavení v místech, která budou čištěna. Místa plánovaného úklidu jsou v předstihu označena, proto není žádný problém svůj vůz včas přeparkovat. Apelujeme tedy na spoluobčany, aby svým přístupem také přispěli ke zdárnému dokončení očisty naší městské části.

Pokud ale máte oprávněný důvod domnívat se, že na některé ulici, která je ve správě ÚMČ Čakovice, není vše v pořádku, s důvěrou se obraťte na pracovníky Technické správy a na případné chyby je upozorněte na tel. č. 283 061 431.

Seznam komunikací ve správě ÚMČ najdete zde:

Komunikace MČ Čakovice
Komunikace MČ Miškovice
Komunikace MČ Třeboradice

- ; Přečteno: 2266 x