www.cakovice.cz ČAKOVICKÝ PŘEDŠKOLÁČEK ČAKOVICE V POHYBU PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET
{DNES JE:PÁTEK 25.09.2020 SVÁTEK MÁ:ZLATA}
AKTUALITY / Dopravní informace

Rekonstrukce autobusové smyčky Sídliště Čakovice - OMLUVA


OMLUVA - OBRATIŠTĚ MHD UL. MARIE PODVALOVÉ  - UZAVÍRKA KOMUNIKACE

Vážení spoluobčané,

v dnešních dnech probíhá rekonstrukce a rozšíření obratiště autobusů MHD linky číslo 136, DP hl. m. Prahy, v ulici Marie Podvalové, v režii společnosti Třeboradice Development, s.r.o., investora výstavby rodinných domů v Třeboradicích, a společnosti Easy Building, s.r.o., generálního dodavatele inženýrských sítí a komunikací.

Stavební práce byly zahájeny a provoz autobusové linky číslo 136 byl dočasně upraven. Bohužel, vzhledem k výpadku dodávky asfaltových směsí nebude možné finalizovat práce na rekonstrukci obratiště. Proto musíme stavební práce přerušit a upravit obratiště autobusů tak, aby jej bylo možné s ohledem na již provedené stavební práce využívat s minimálním dopadem na provoz. Plánované práce na obratišti budou provedeny v náhradním termínu, o kterém Vás budeme samozřejmě informovat, např. na webových stránkách Městské části Praha Čakovice.

Přijměte, prosím, naši omluvu za případná omezení a snížené pohodlí.

Rovněž bychom se chtěli omluvit a zároveň poděkovat zástupcům Městské části Praha Čakovice,  zástupcům DP hl. m. Prahy a našim spolupracovníkům, kteří činili vše, aby rekonstrukce a rozšíření obratiště proběhlo s minimálním dopadem na Vás, uživatele městské hromadné dopravy.

za společnost Třeboradice Development, s.r.o.,
Michal Engelthaler

za společnost Easy Building, s.r.o.,
Jan Alt

Rozhodnutí o uzavírce komunikace - zvláštní užívání ul.Marie Podvalové, U Hřbitovů k. ú. Třeboradice.pdf

25.08.2017 - UMC_002 ; Přečteno: 1656 x