www.cakovice.cz ČAKOVICKÝ PŘEDŠKOLÁČEK ČAKOVICE V POHYBU
{DNES JE:PONDĚLÍ 21.05.2018 SVÁTEK MÁ:MONIKA}
AKTUALITY / Kulturní a sportovní informace

Pohádkový les


Pohádkový les 2017 - pozvánka

Pohádkový les 2017_foto1.jpg Pohádkový les_foto 2.jpg Pohádkový les 2017.jpg

Kdo zachrání princeznu a čerta?

Chcete, aby se vaše děti krásně bály? Aby pomohly strašné čarodějnici z truhly plné brouků vytáhnout kouzelná slůvka a princovi zase zasytit strašlivého draka?  Vezměte  je s sebou v neděli 14.5. 2017 do Pohádkového lesa  v zámeckém parku v Čakovicích. Společnost Velká dobrodružství  pro vás připravila les plný strašidel, vodníků, draků a rusalek. Děti v něm budou plnit zcela originální úkoly. Dvoukilometrovou trasu, která povede parkem mohou děti  a rodiče projít od 13 -17 hodin.

Na startu (vstup z ulice  Cukrovarská) dostanou malí poutníci průvodní dopis s popisem trasy a namalovanými pohádkovými postavami, které cestou potkají. U každé postavy pak dostanou zapeklitý úkol, za jehož splnění získají do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Víly Jasmínky a Stromu splněných přání královský poklad.  

Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se týden před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz  do formuláře  v rubrice Pohádkový les. Přijít můžete ovšem i bez registrace. Vstupné je 50 Kč.

Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!  Více informací denně na FB Velká dobrodružství.

 

Pohádkový les 2017.jpg

05.05.2017 - Kateřina Marhoulová ; Přečteno: 1744 x